FUNDACJA NIEPEŁNOSPRAWNYCH

A A A

Zbiórka odzieży używanej

Jeżeli nie chce Ci się czekać na samochód, który zbierze przygotowane ubrania możesz przekazać je kurierowi.

Chcielibyśmy zaprosić Was i i Waszych najbliższych do nowej akcji przekazywania niepotrzebnych ubrań. Pamiętajcie proszę, że niezniszczone i czyste niepotrzebne ubrania trzeba możliwie ściśle spakować do 60-litrowego worka. Nie musicie go szczelnie zamykać. Zamówiony przez Was (bezkosztowo!) kurier przyniesie ze sobą tyle foliopaków ile worków do przekazania zgłosiliście. Razem z kurierem wrzucicie worki do foliopaków a wolne miejsce będziecie mogli uzupełnić dodatkowymi ubraniami - wtedy będziemy pewni, że każdy foliopak osiągnie minimalną wagę tj. 10 kg.

Nie musicie już się martwić co zrobić ze starą odzieżą wystarczy że wejdziecie na link i nam je przekażecie bez wychodzenia z domu 

https://www.ubraniadooddania.pl/campaigns/799 

Możesz też do nas zadzwonić my zamówimy kuriera i wszystko umówimy - Ty tylko przygotujesz ubrania w workach i przekażesz je kurierowi.

Z uwagi na tudności wynikające z syuacją związaną z COVIT19 tymczasowo nie działa możliwość oddania ubrań przez kuriera. 

 

Z przyjemnością informujemy, że nasza Fundacja rozpoczęła współpracę z firmami w zakresie realizacji projektu zbiórki odzieży używanej. 

Część dochodu, uzyskanego od każdego zebranego 1 kg odzieży używanej, zostanie przeznaczona na rzecz podopiecznych  Fundacji.

 

Firmy współpracujące:

 

  • FHU VICTORIA - telefon kontaktowy 789-074-912
Firma obsługuje teren województwa mazowieckiego.i lubelskiego.
  •  AGNES - telefon kontaktowy 509-118-152
Firma obsługuje teren województwa śląskiego i opolskiego.
  • PAWEŁ KOPAŁA - telefon kontaktowy 575-538-223
Firma obsługuje teren województwa wielkopolskiego.
 

Fundacja nawiąże współpracę z firmami na terenie Polski - celem będzie wzajemna współpraca odnośnie zbiórek odzieży używanej na terenie całego kraju.