FUNDACJA NIEPEŁNOSPRAWNYCH

A A A

APEL

1% zbieramy we współpracy z PITax.pl Łatwe podatki

 

APEL FUNDACJI NIEPEŁNOSPRAWNYCH „SANUS”

 

Zarząd Fundacji zwraca się z gorącą prośbą do Państwa o przekazywanie 1% od podatku dochodowego na rzecz Fundacji oraz rozpropagowanie naszej prośby w możliwie najszerszym kręgu osób, za co z góry serdecznie dziękujemy. Przekazanie pieniędzy na szczytny cel jest z roku na rok prostsze, a co najważniejsze - nie kosztuje nic. Kwota, którą w ramach 1% może każdy przekazać wybranej organizacji pożytku publicznego, odejmowana jest od jego podatku należnego, czyli tego, który i tak musi zapłacić. W praktyce wygląda to tak, że 99% podatku należnego trafia do fiskusa, a 1% jest przekazywany organizacji wskazanej przez podatnika. Pamiętaj, że aby przekazać 1 % podatku, nie trzeba wypełniać przekazów pocztowych, nie trzeba robić przelewów i nie trzeba wpłacać pieniędzy organizacjom na konta! 1% podatku przekaże organizacjom pożytku publicznego Urząd Skarbowy.

Pamiętaj, że przekazanie 1% podatku to najprostszy i całkowicie bezpłatny sposób na pomoc jakiejś organizacji - TY sam decydujesz komu przekażesz swój 1%.

Wchodząc na link http://sanus.org.pl/?program-pit można pobrać najnowszy darmowy program.

Pragnę Państwa poinformować, że opublikowaliśmy już najnowszą wersję programu PITy TaxMachine 2014/2015. Program zawiera wszystkie aktualne formularze PIT za 2014 rok oraz wpisuje w odpowienich polach deklaracji PIT numer KRS. Działa także wysyłka wszystkich e-deklaracji, nawet mimo tego, że Ministerstwo Finansów nie opublikowało jeszcze oficjalnych formularzy interaktywnych ani programu wysyłającego deklaracje do ich własnego systemu.

Proszę pamiętać, że nasz... program jako jedyny darmowy program do rozliczania rocznych deklaracji podatkowych, pozwala płatnikom (pracodawcom) podatku dochodowego na sporządzanie nieograniczonej ilości deklaracji dla nieograniczonej ilości podatników (pracowników). Dostępne są wszystkie deklaracje płatnicze wraz z załącznikami, w tym: PIT-11, PIT-4R, PIT-40, PIT-8C, PIT-8AR, PIT-12, PIT-2, PIT-2A. Wszystkie druki można wysyłać przez internet do systemu e-Deklaracje, co jest bardzo ważne, bowiem od początku 2015 roku pracodawcy zatrudniający więcej niż 5 pracowników oraz biura rachunkowe muszą wysyłać deklaracje płatnicze przez internet.
http://sanus.org.pl/?program-pit

Program do rozliczania PIT 2015 online - e-pity 2015

 

 

Darmowy Program PIT

Darmowy Program PIT