FUNDACJA NIEPEŁNOSPRAWNYCH

A A A

010 Prusik Zuzanna

Zuzia ma 10 lat i choruje na Zespół Aspergera. Zespół Aspergera jest potocznie określany jako łagodna odmiana autyzmu. Rzeczywiście jest to zaburzenie rozwojowe ze spektrum autyzmu i zalicza się do kategorii Rozległych (Całościowych) Zaburzeń Rozwoju. Zaburzenia w kontaktach społecznych znacznie utrudniają dziecku z zespołem Aspergera funkcjonowanie w grupach rówieśniczych i w środowisku szkolnym, dlatego ćwiczenie prawidłowych zachowań społecznych jest bardzo istotne. Praca z dzieckiem ze zdiagnozowanym zespołem Aspergera obejmuje również zaburzenia integracji sensorycznej, czyli nadwrażliwości lub podwrażliwości zmysłowej.

Zuzia uczęszcza na różne terapie wspomagające rozwój dziecka.
Rodzice chcieli wysłać dziecko na turnus rehabilitacyjny Delfinoterapii, który jest bardzo kosztowny ale bardzo dobre daje wyniki w leczeniu chorób zaburzeń rozwoju.
Zwracamy się z prośbą o pomoc dla Zuzi ponieważ nie stać nas na taki wydatek.
Każdy z nas może przekazać dla Zuzi 1 % (KRS 0000026673) cel szczególny:  010, Prusik Zuzia lub dokonywać wpłaty w serwisie www.siepomaga.pl/f/sanus Można również wpłacać bezpośrednio na konto Fundacji darowiznę pieniężną w dowolnej kwocie. Każda pomoc dla dziewczynki jest bardzo ważna.

Dokonując wpłat na podopiecznego w tytule wpisz (cel szczególny w 1%) : 010, Prusik Zuzia